درباره ما

Tojihi123 با تکیه بر الطاف خداوندی و در پی صبر و تحمل سختی های فراوان قدم به عرصه وجود نهاد. رشد و شکوفایی این برند مدیون وفاداری مشتریان گرانقدر، گرامی، ارجمند و محترم است. ما در کنار شما یاد گرفتیم که چگونه میتوان قله های موفقیت را فتح نمود. بنابراین تداوم احترام، قدردانی و خدمتگزاری را وظیفه خود می دانیم. به نظر می آید که این خود گویای همه چیز باشد. ما خود را خدمتگزار خلق می دانیم. گروهی که به این مجموعه مراجعه نموده و درخواست خدمات می نمایند. زیبایی کار ما در برطرف کردن نیازی از مراجعین محترم است. و وقتی کیفیت کار خود را ارتقاء می دهیم به خود می بالیم. 

Tojihi123 در نظر دارد در افق بلند مدت نامحدود به صورت تخصصی به امر تهیه طرح توجیهی، مطالعات امکانسنجی، بیزینس پلن به زبانهای فارسی و انگلیسی مشغول باشد. در این راستا جهت کامل بودن خدمات ارائه شده، برخی فعالیتهای مرتبط و نزدیک با این زمینه، به مشتریان گرامی عرضه می شوند.

این برند از سال 1390 در افق 10 ساله خود هدف کلان گسترش بازار فروش به تمام کشور را طراحی کرده بود که همینک در سال 1400 به خوبی به آن دست یافته است. و نیز در افق 15 ساله خود گسترش بازار فروش خدمات به صورت بین المللی را در دستور کار دارد. ما هیچگاه فراموش نمی کنیم که این موفقیتها مرهون همراهی گرم و حمایت شما عزیزان بوده است.

 

logo-samandehi